Advent u Zagrebu

Trg bana Josipa Jelačića
28. studeni – 19. prosinac 2016.

Advent u Zagrebu tradicionalna je manifestacija koja svojim bogatim programom, građanima grada Zagreba i njegovim brojnim posjetiteljima želi stvoriti što ljepši predblagdanski ugođaj – dočarati ljepotu došašća kao i radost samog Božića, a sve to na središnjem zagrebačkom Trgu bana Josipa Jelačića.

Budite i Vi dio jedinstvenog adventskog ugođaja u srcu našeg Zagreba!

Advent na Trgu bana Josipa Jelačića - program na pozornici

TRG BANA JOSIPA JELAČIĆA
28. studeni - 19. prosinac 2016.

ponedjeljak, 28. 11.
18:00 KUD SVETA JANA
18:30 ŽENSKI PJEVAČKI ZBOR HRVATICA
19:00 HUMAN – POP-ROCK SASTAV

utorak, 29. 11.
17:00 VOKALNI ANSAMBL GORANKE
18:00 KUD ŽUMBERČANI, VOKALNI SASTAV PREČKO 50+, VOKALNI SASTAV ZRELE TREŠNJE
19:00 KIKIĆI I GENIJALCI – DJEČJI ZBOR
19:30 JURAJ JURLINA

srijeda, 30. 11.
17:00 HOKUD SLOBODA
17:30 GOATFISH – POP-ROCK SASTAV
18:00 PAHULJICE – DJEČJI ZBOR
19:00 GRADSKO KAZALIŠTE KOMEDIJA I ZBOR IVAN GORAN KOVAČIĆ

četvrtak, 1. 12.
17:00 ŠOKAC
18:00 ŽUPNI ZBOR MLADIH, ŽUPA “SVIH SVETIH” - AETEMITAS
18:30 UNITED COLORS OF TARTAN
19:00 BEZ KOMPROMISA

petak, 2. 12.
17:00 PLESNI PROGRAM
18:00 PZK DERVENTSKO KOLO
18:30 KUD VALENTINOVO
19:00 BIG BAND HRVATSKE VOJSKE

subota, 3. 12.
11:00 SAMOBORČEK – DJEČJI ZBOR
11:30 BAJKA – DJEČJI ZBOR
12:00 FA SESVETSKA SELA
12:30 KUD SIJAČ LUČKO
----
17:30 CELTIC FANTAZY
18:00 FIS REMETE
18:30 PD NOVI ZAGREB
19:00 ZBOR GRADSKOG KAZALIŠTA KOMEDIJA

nedjelja, 4. 12.
11:00 KIKIĆI I FINALISTI “MEĐUNARODNOG FESTIVALA ČAROBNA FRULA”
----
17:00 CANTUS ANTE OMNIA
17:30 ZBOR ANGELUS
18:00 KUD BUKOVAC
18:30 KUD SVETA ANA ODRANSKI OBREŽ
19:00 TO GAJ

ponedjeljak, 5. 12.
17:00 ŽENSKI VOKALNI ANSAMBL ZWIZDE
18:00 VS ZRELE TREŠNJE
18:30 KPD SVETA KLARA
19:00 GOSPODARI TAMBURA

utorak, 6. 12.
17:00 RIJEČ ŽIVOTA – ZBOR
18:00 RIJEČ ŽIVOTA – DJEČJI ZBOR
19:00 RIJEČ ŽIVOTA – POP SASTAV EMET

srijeda, 7. 12.
17:00 ŽENSKI PJEVAČKI ZBOR DANICA
17:30 KUD DUBRAVA
18:00 HKPD BOSILJAK ČUČERJE
18:30 KLINCI S RIBNJAKA – DJEČJI ZBOR
19:30 TAMBURAŠKI SASTAV NEMOJ NIKOM REĆI

četvrtak, 8. 12.
17:00 VOKALNI ANSAMBL ANGELUS
17:30 ANĐELI – DJEČJI ZBOR
18:00 GOSPEL SUNCE
18:30 KUD FRANKOPAN REMETE
19:00 KUD OPOROVEC

petak, 9. 12.
17:00 PRVI KOMIN - KLAPA
17:30 ANASTASIS – CRKVENI ZBOR
18:00 ZAGREBČANKE I DEČKI & CRODANCE
18:45 ZAGREBAČKE MAŽORETKINJE I GOSTI
19:00 JAZZ ORKESTAR HRVATSKE RADIO TELEVIZIJE
20:30 NINA KRALJIĆ

subota, 10. 12.
11:00 DJEČJI ZBOR MALI SESVEĆANI
11:30 DJEČJI ZBOR PAPANDOPULINE
12:00 KUD SLAVKO MAĐER, CERIĆ
12:30 FS KOLO
----
17:00 FESTIVAL DEMO BENDOVA IMAGINE FESTIVAL, HRVATSKA GLAZBENA MLADEŽ

nedjelja, 11. 12.
11:00 PAHULJICE – DJEČJI ZBOR
12:00 KUD PRESLICA
12:30 HSPD SLJEME ŠESTINE
----
17:00 FESTIVAL DEMO BENDOVA IMAGINE FESTIVAL, HRVATSKA GLAZBENA MLADEŽ

ponedjeljak, 12. 12.
17:00 KUD NIKOLA TESLA
17:30 KUD HZ MATIJA GUBEC
18:00 KUD MLADOST ODRA
18:30 ČIPKICE – ŽENSKI ZBOR
19:00 MUŠKI PJEVAČKI ZBOR ŽIDOVSKE OPĆINE ZAGREB LIRA
19:30 PIA KARTELO

utorak, 13. 12.
17:00 VEČER SREDNJIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA

srijeda, 14. 12.
17:00 DJEČJI ZBOR CHOPININE
18:00 VOKLANI ANSAMBL GORANKE
18:30 KUD SESVETE
19:00 KUD KAŠINA
19:30 hkud PRIGOREC MARKUŠEVEC

četvrtak, 15. 12.
17:30 PROGLAŠENJE NAJBOLJIH SPORTAŠA GRADA ZAGREBA
18:30 THE LATE

petak, 16. 12.
17:00 KUD NIKOLA TESLA
17:30 RENESANSNI ANSAMBL VATROSLAV LISINSKI
18:00 PANIS ANGELIKUS
19:00 TAMBURAŠKI ORKESTAR HRT-a

subota, 17. 12.
11:00 PREDSTAVLJANJE DJEČJIH VRTIĆA GRADA ZAGREBA
----
17:00 DJEČJI ZBOR KIKIĆI
17:30 ZAGREBČAKE I DEČKI & CRODANCE
18:00 KUD PRIGORSKI ZDENCI
19:00 CROATIAN WINTER MUSIC FESTIVAL COUNTDOWN

nedjelja, 18. 12.
11:00 PRESTAVLJANJE OSNOVNIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA
----
17:00 KUD KLAS PODSUSED, FS JETELIČEK
17:30 IRISH MAIDEN
18:30 DJEČJI ZBOR MOZARTINE
19:00 "VEČER SLAVLJENJA" ZAJEDNICE SRCE ISUSOVO BOŽJA POBJEDA

ponedjeljak, 19. 12.
21:00 BOŽIĆNI KONCERT ŽELIM ŽIVOT - ZAKLADA ANA RUKAVINA

*organizator zadržava pravo izmjene i dopune programa